Podziękowania dla wolontariuszy- Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

10604668_822695811174642_8816762014083382107_o
Praca, którą wykonuje się za darmo, z potrzeby serca, jest istotnie bezcenna. W celu wyrażenia uznania dla trudu wolontariuszy na całym świecie z inicjatywy ONZ obchodzony jest od 1986 roku Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. To doskonała okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają rozmaite organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym, zarówno na poziomie lokalnym, krajowym, jak i globalnym.

Z okazji tego święta, dziękujemy Wolontariuszom współpracującym z Bankiem Żywności za trud włożony w pracę na rzecz innych.
Dziękujemy ekipie dziewczyn z MOPRu- Kasi i Anecie za nieprzymuszone zaangażowanie w najtrudniejszych pracach związanych ze zbiórką. Dziękujemy Organizacjom Pozarządowym- Dajmy Im Radosć, Epilepsja, Zrzeszenie Emerytów, Stowarzyszenie Wychowanków i Wychowawców Domów Dziecka, Kub Seniora i aktywiści z Redzikowa, Nasze Gniazdo z Wejherowa, Gops Słupsk, Choczewo, Wicko, Rolniczak, Gimnazjum nr 2 i ZHP w Lęborku, słupskie gimnazja i szkoły średnie- Gim nr 2, 3, 4, 5, 6, Liceum nr I, II, IV, ZS nr 1, Mechanik, Drzewniak, Rolniczak, Ekonomik. Ekipa Teen Challenge, ekipa z Dębnicy Kaszubskiej i Czarnej Dąbrówki. MOS i GOPS w Ustce, Gimnazjum w Kobylnicy i w Jezierzycach. Dziękujemy też oddziałowi wolontariatu kreatywnego- wolontariuszom stałym- Piotrek, Patryk,Klaudia, Ada, Sabina,Beata, Magda. Dziękujemy za całoroczne zaangażowanie.
Dużo Was…Nie umiemy sobie wyobrazić takiej skali naszych akcji bez udziału Was- Wolontariuszy. Najważniejszego ogniwa w czynieniu dobra.
Dziękujemy.

Kategoria: Aktualności