29.03.2019

Aktualizacja listy OPL z dnia 29.03.2019r.

Aktualizacja listy organizacji dystrybuujących żywność w ramach POPŻ Podprogram 2018 na dzień 29.03.2019:

 

1. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kępicach ( miasto i gmina Kępice ) ul.Niepodległości 6, 77-230 Kępice; Telefon: 59 857-63-59

2. Ośrodek Pomocy Społecznej w Kobylnicy ( gmina Kobylnica ) ul.Wodna 20/3, 76-251 Kobylnica; Telefon: 59 842-96-16, 59 842-99-75

3. Ośrodek Pomocy Społecznej w Główczycach ( gmina Główczyce ) ul.Słupska 21, 76-220 Główczyce; Telefon: 59 811-60-15

4. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołczygłowach ( gmina Kołczygłowy ) ul.Słupska 56, 77-140 Kołczygłowy; Telefon: 59 821-39-06

5. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebielinie ( gmina Trzebielino ) ul.Wiejska 15, 77-235 Trzebielino; Telefon: 59 858-02-55

6. Stowarzyszenie „Pomocy Bene – Vita” w Ustce ( gmina Ustka ) ul.Dunina 24, 76-270 Ustka; Telefon: 59 814-71-97

7. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej ( gmina Smołdzino ) ul. Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka; Telefon:
59 811-72-74

8. Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębnicy Kaszubskiej ( gmina Dębnica Kaszubska ) ul. ks. Antoniego Kani 26, 76-248 Dębnica Kaszubska; Telefon: 59 813 15 64, 59 841-21-89

9. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Choczewie ( gmina Choczewo ) ul. Kusocińskiego 5, 84-210 Choczewo; Telefon: 58 572-05-74

10. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ustce ( miasto Ustka ) ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka; Telefon: 59 815-43-90

11. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy ( gmina Damnica ) ul.Górna 8, 76-231 Damnica; Telefon: 59 811-32-48

12. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Barwy Rokit w Rokitach ( gmina Czarna Dąbrówka ) Rokity 69, 77-123 Rokity; Telefon: 609-313-055

13. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku ( gmina Słupsk ) ul. Sportowa 9a, 76-200 Słupsk; Telefon: 59 840-16-82

14. Stowarzyszenie Horyzont w Słupsku ( miasto Słupsk ) ul. Jaracza 9, 76 – 200 Słupsk; Telefon: 59 840-20-15

15.  Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Słupskie (miasto Słupsk) ul. Krzywoustego 6, 76-200 Słupsk; tel.59 842-94-45

16.  Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie (gmina Potęgowo)  Runowo 23, 76-230 Potęgowo; tel. 501-385-301

17. Gmina Wicko – Ośrodek Pomocy Społecznej w Wicku (Gmina Wicko) ul. Radosna 9. 84-352 Wicko; tel. 59 866-34-83